Kurt: Nieuwe voorzitter KAAG

Beste KAAG atleet, beste ouder,

 

Met veel genoegen wens ik jullie mee te delen dat ik op de laatste Algemene Vergadering verkozen werd tot voorzitter van KAAG Atletiek.

Een functie die ik met veel goesting aangenomen heb en waar ik bereid ben om het beste van mezelf te geven om deze mooie club te leiden en verder te ontwikkelen.

Velen kennen me. Voor zij die me minder kennen, wil ik mezelf kort voorstellen.

Op professioneel vlak heb ik m’n ganse carrière in de financiële sector gewerkt, hoofdzakelijk in een leidinggevende functie.

Op sportief vlak heb ik tijdens m’n humaniorajaren aan atletiek gedaan in schoolverband, nooit in een atletiekclub. Gelukkig waren er in West-Vlaanderen een resem scholen met een eigen atletiekpiste, die onderling wedstrijden organiseerden. Sprintnummers en verspringen waren m’n ding, alhoewel ze me ook steeds vonden voor de veldlopen.

In een zotte bui scheef ik me in voor een initiatie diepzeeduiken en ik was direct verkocht. Toen nog niet wetende dat dit 35 jaar van m’n leven ging domineren en ik figuurlijk meer onderwater dan boven water zou vertoeven. Daardoor doorgegroeid tot nationaal instructeur/trainer A en in die hoedanigheid had ik verschillende bestuursfuncties op regionaal en nationaal niveau tot in de Beheerraad van de Belgische duikfederatie.

Na iets meer dan 3000 duiken, wereldwijd, heb ik omwille van familiale redenen een stapje teruggezet en terug aangeknoopt met m’n eerste sportliefde, nl. atletiek.

Weliswaar geen spurtnummers meer, maar de langere afstanden (halve en volledige marathons). Ondertussen staat de teller op 25 marathons.

Vooraleer ik mij aansloot bij KAAG (10 jaar geleden), was ik reeds enkele jaren lid bij Beverhout (ondertussen Atletiekclub Beernem). M’n echtgenote Isabelle en zoon Wannes zijn tevens lid.

Naast het sportieve en lid van de Raad van bestuur, ben ik sinds vorig jaar ook jurylid geworden.

Graag stel ik hier de volledige Raad van Bestuur voor waarmee we KAAG Atletiek verder gaan ontwikkelen:

  • Kurt Verduyn, voorzitter
  • Sofie Timmermans, secretaris
  • Koenraad De Vijlder, penningmeester
  • Geert Van de Voorde, vertegenwoordiger Laarne
  • Melanie Moreels, vertegenwoordiger De Pinte
  • Kurt De Bie, vertegenwoordiger Lembeke

Een plan werd reeds gepresenteerd aan de Algemene Vergadering. Mocht je interesse hebben om de Algemene Vergadering te vervoegen of een functie op te nemen binnen de Raad van Bestuur, graag.

Als laatste wil ik nog onze vorige voorzitter Jean Vancampo danken voor de voorbij 8 jaren aan tomeloze inzet en toewijding. Van harte dank Jean!

Ik kijk er al naar uit jullie te mogen verwelkomen op de piste, in ons clubhuis of op een wedstrijd.

Met sportieve groeten,

Kurt Verduyn

kurt.verduyn@icloud.com

0473/137733