Records: Outdoor Scholieren Jongens

Gelieve aanpassingen of toevoegingen van records door te sturen naar records@kaag.be

 

Discipline Naam Prestatie Datum Locatie Gewicht
100 m Frank Roos 10.8 01-01-1970
110 h Jente Hauttekeete 13.98 15-08-2019 Oordegem
150m Benjamin Evrard 16.92 13-07-2019 Burcht
200 m Jens Verriest 22.17 02-07-2005 Oordegem
200 h Joost Cherlet 29.45 22-04-2018 Ninove
300 m Yves Desmet 35.03 22-06-1997 Sint-Niklaas
300 h Frederik Van Brabander 38.98 05-09-1998 Oordegem
400 m Tim Rogge 48.48 23-04-1994 Woluwe
400 h Alex-ander Van Vliet 57.11 13-09-2020 Heusden-Zolder
600 m Thomas Pauwels 1:25.63 06-08-2017 Aalter
800 m Thibauld Guilbert 1:50.87 27-05-2017 Oordegem
1000 m Tim Rogge 2:27.68 03-09-1993 Brussel
1500 m Jordy De Clercq 3:55.21 05-07-2000 Papendal
Mijl Paul De Ruyter 4:29.98 11-08-2012 Vilvoorde
2000 m Paul De Ruyter 5:50.94 09-09-2012 Tielt
2000 steeple Jordy De Clercq 5:56.2 15-06-2000 Beveren
3000 m Rik Stepman 8:32.2 18-09-1985 Duinkerke
Hoogspringen Jente Hauttekeete 2m00 22-07-2019 Baku (AZ)
Polsstokspringen Liam Sprangers 4m45 08-09-2018 Kessel-Lo
Verspringen Jente Hauttekeete 7m01 15-09-2019 Moeskroen
Hinkstapspringen Rudy Vandewiele 13m91 11-06-1971 Obourg
Kogelstoten Alain Notredame 15m51 11-09-1982 Gent 6 kg
Kogelstoten Floris Van Coppenolle 16m78 24-07-2001 Murcia 5 kg
Discuswerpen Lars Coene 54m62 10-08-2019 Mol 1.5 kg
Discuswerpen Alain Notredame 47m04 05-09-1982 Brussel 1.75 kg
Speerwerpen Raoul De Keyzer 56m84 07-09-1969 Sint-Niklaas 0.7 kg
Hamerslingeren Dieter Everaert 53m30 19-10-1996 Melle 5 kg
Hamerslingeren Alain Notredame 57m74 17-10-1982 Obourg 6.25 kg
5-kamp Liam Sprangers 2779 p 21-07-2018 Oordegem
8-kamp Frederik De Groote 4057 p 11-07-1992 Dilbeek
9-kamp Alwin De Moor 5220p 06-10-1996 Sint-Niklaas
10-kamp Jente Hauttekeete 7540p 22/23-07-2019 Baku (AZ)
4 * 100 m Jente Hauttekeete
Lars Coene
Benjamin Evrard
Arne Dendoncker
42.41 25-08-2019 Deinze
4 * 200 m Jente Hauttekeete
Lars Coene
Benjamin Evrard
Arne Dendoncker
1:29.92 25-08-2019 Deinze
4 * 400 m Hichem Tazur
Thibauld Guilbert
Kobe Hens
Thomas Pauwels
3:25.71 27-08-2017 Ninove
4 * 800 m D. Van Haudenhuysse
K. Van Melkebeke
C. Claeys
T. Rogge
7:56.17 19-09-1993 Doornik